Altunoğulları Orman Ürünleri İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Altunoğulları İnşaat Sanayi ve Tic Ltd. Şti. 1971 yılında Ankara Sitelerde kurulmuş olup ağaç ürünleri sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde sektörün önde giden firmalarıyla çalışan firmamız 1992 yılında inşaat sektörüne girmiştir. Her gelir gurubuna hitap eden ve gerek alt yapısı gerek üst yapısıyla güvenli modern ve estetik yapılar inşa etmektedir.

Bu amaçla sektörde bilgili ekip ve profesyonel çalışma ruhuyla kaliteden ödün vermeyen rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeler geliştirmeye ve bunları hayata geçirerek inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer ve isim elde etmiştir.

image
image

İnşaat sektörü ülkemizin kalkınmasında kilit rol oynayan sektörlerden birisidir. Sadece kendi sektörüne değil diğer birçok alt sektöre de can veren ülke ekonomisinin yapı taşlarından inşaat sektöründe hızla yükselmekte olan Altunoğulları inşaat firması en ince ayrıntılardan başlayarak her noktada kaliteyi hedeflemektedir. Bu zorlu dev endüstride kendine ilerlemeyi geliştirmeyi ve başarmayı rol üstlenen Altunoğulları inşaat yapmış olduğu ilk projeden bugüne her zaman kaliteyi arttırmayı ve sektörün çıtasından yukarıda hizmet anlayışını benimseyen bir kuruluş olmuştur.

Altunoğulları inşaat çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine koşut olarak gelişen ülkemizin bu değerli sektöründe en doğru çözümlerle çalışmalarını sürdürürken gelişimde başarıda rekabette kalitede ve hizmette de kendisine her zaman beklenmeyeni ve düşünülmeyeni hedef olarak seçmiş örnek bir taahhüt ve mühendislik firmasıdır. Her şeyden önce projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı saygı göstermeyi gerektiğini bilen kurumumuz projeyi hayalden gerçeğe taşırken en yüksek seviyede duyarlılık göstermektedir.

Altunoğulları inşaat gerçekleştirdiği her projeyi bu çağdaş bakış açısıyla ele alan emeğin ve alın terinin de inşaat sektöründeki yerini bilen kurumumuzda projenin özüyle bütünleşip beraber çalışma anlayışı ve takım ruhuyla çalışıyoruz. Yerine getirdiğimiz her taahhüdün tamamladığımız her projenin insan yaşamını ve hayat beklentilerini ileriye taşıması gerektiğini inanıyoruz. Bu nedenle beraber çalıştığımız her bireyin ve kurumun çalışma kültürüne yenilikleri ve gelişmeyi kucaklayan bir anlayış çerçevesinde katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Böylece firmamızın çalışma kültürünü beraber çalıştığımız bireylerin ve kuruluşların ortak yüksek değerleriyle daha ileriye taşıyarak geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz. Birlikte geleceği tasarlıyoruz.

Sohbete başla
1
Yardım istermisiniz?
Merhaba,
yardımcı istermisiniz?